NIEPODLEGŁA SUWERENNA KARDYNAŁOWI STEFANOWI WYSZYŃSKIEMU
Za nami wieczór pełen sztuki, muzyki i wzruszeń! Wernisaż wystawy „Niepodległa. Suwerenna” uświetniony występem Martyny Dubińskiej i Bartosza Sienkiewicza oraz koncertem Mietka Szcześniaka z zespołem, przyciągnął do Regionalnego Centrum Rozwoju Kultury i Turystyki tłumy miłośników. Dziękujemy, że z nami byliście!
Użytkowników dzisiaj : 9
Użytkowników w tym miesiącu : 229
Użytkowników w tym roku : 2110