Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych

Kochani! Jak co roku zapraszamy Was na Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych! Już w niedzielę 18 czerwca orkiestry zbiorą się przy fontannie na Placu Wolności i wyruszą na uroczysty przemarsz do pałacu Męcińskich. Wszystkich mieszkańców Działoszyna i okolic zachęcamy do udziału w tym muzycznym korowodzie!

Spotkanie z… Anną Dymną

Kochani! Już 21 czerwca o godz.13.00 zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach realizacji projektu Muzyczne lato. Celem programu jest wspieranie najbardziej wartościowych zjawisk i trendów w polskiej kulturze muzycznej, niezależnie od gatunkowych podziałów i promowanie ich wśród naszej społeczności. Tym razem zaprosiliśmy do nas niezwykłego Człowieka. Kobietę o wielkim sercu i talencie. Organizatorkę Festiwalu Zaczarowanej … Czytaj dalej Spotkanie z… Anną Dymną

DZIEŃ DZIECKA

Kochani! Dziś szczególny dzień- Dzień Dziecka! Wszystkim dzieciom, dużym i małym, życzymy przede wszystkim MIŁOŚCI, codziennej obecności kogoś, kto wytrze łzy i przytuli, kiedy przyjdzie gorszy dzień, radości oraz umiejętności zachwycania się światem!

Skip to content