WSPÓŁORGANIZACJA PROJEKTÓW KULTURALNYCH ROZPOCZĘTA!

W środę, 18 czerwca, w obecności marszałka województwa łódzkiego Witolda Stępnia w Łódzkim Domu Kultury przedstawiciele blisko 60 instytucji z województwa łódzkiego podpisali umowy, którymi rozpoczęli realizację przygotowanych przez siebie projektów kulturalnych. W tym roku na współorganizację projektów kulturalnych na terenie województwa łódzkiego przeznaczono kwotę 500 000 zł. Ze 100 propozycji nadesłanych do Łódzkiego Domu Kultury … Czytaj dalej WSPÓŁORGANIZACJA PROJEKTÓW KULTURALNYCH ROZPOCZĘTA!

Współorganizacja Projektów Kulturalnych na Terenie Województwa Łódzkiego 2014

Regionalne Centrum Rozwoju Kultury i Turystyki w Działoszynie oraz Łódzki Dom Kultury zapraszają pracowników domów kultury oraz członków organizacji pozarządowych z terenu powiatu pajęczańskiego na bezpłatne warsztaty rękodzielnicze. Szczegółowych informacji można uzyskać w sekretariacie RCRKiT pod numerem 043/ 843 0000 wew. 21.

 

 


„Kalejdoskop Kulturalny Reymont” „Łódzki Dom Kultury”

„Art-Design, czyli artystyczne impresje” w Działoszynie

Zakończył się pierwszy etap projektu „Art-Design, czyli artystyczne impresje” realizowanego przez Łódzki Dom Kultury Instytucję Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego oraz  Regionalne Centrum Rozwoju Kultury i Turystyki w Działoszynie. Projekt adresowany jest do pracowników domów kultury oraz członków stowarzyszeń działających na terenie powiatu pajęczańskiego. W dniach od 4-8 sierpnia 10 pań pod czujnym okiem instruktora pani Agnieszki Nowak uszyło swoje pierwsze lalki waldorfskie. Agnieszka Nowak jest właścicielką firmy Lalinda, zajmującej się produkcją unikatowych zabawek z naturalnych materiałów.

Czytaj dalejWspółorganizacja Projektów Kulturalnych na Terenie Województwa Łódzkiego 2014

Skip to content