Spotkanie autorskie z Ewą Chyrą-Szwarc

Przed nami kolejne wydarzenie! Tym razem zapraszamy Was na spotkanie z poetką, naszą krajanką. Ewa Chyra – Szwarc- dziennikarka, polonistka, niebawem arteterapeutka. Urodziła się w 1984 roku w Wieluniu. Obecnie mieszka w Warszawie. Od czasów studiów związana z dziennikarstwem radiowym , pierwsze dziennikarskie szlify zdobywała w Radiu Ziemi Wieluńskiej. A pisanie obok radia to jej … Czytaj dalej Spotkanie autorskie z Ewą Chyrą-Szwarc

Gesty i słowa czyli sztuka mówienia – spotkanie z Olgą Bończyk.

Kochani! Za nami cudowne popołudnie spędzone w doborowym towarzystwie! W ramach naszego projektu „Gesty i słowa czyli sztuka mówienia”, dofinansowanego z funduszu NCK Kultura-Interwencje 2021, gościliśmy wspaniałą aktorkę i wokalistkę, Panią Olgę Bończyk. Podczas spotkania poprowadzonego przez dziennikarza muzycznego, Pana Leszka Bonara, Pani Olga opowiadała o swoim życiu zawodowym i prywatnym. Mówiła o roli poprawności, … Czytaj dalej Gesty i słowa czyli sztuka mówienia – spotkanie z Olgą Bończyk.

Spotkanie z Olgą Bończyk

Kochani! Mamy dla Was wspaniałą niespodziankę! Już jutro na scenie RCRKiT Działoszyn spotkanie z cudowną śpiewającą aktorką teatralną i telewizyjną, Panią Olgą Bończyk! Rozmowę poprowadzi redaktor i komentator muzyczny, Pan Leszek Bonar. Zapraszamy w czwartek, 22 lipca o godz.18.00. Do zobaczenia!

Skip to content