Finał ferii zimowych w Pałacu

Kochani! Razem z Angelina – Pracownia Artystyczna , Akademia Dobrej Zabawy Ra Ta Ta Ta i Justyna Stelmach zapraszamy na wielki finał ferii zimowych! W programie zajęcia kreatywne, warsztaty robienia żelków, pokaz iluzji, dyskoteka i DUŻO DOBREJ ZABAWY! Zapraszamy serdecznie!

Spotkanie z Krystyną Giżowską

Kochani! Za nami wspaniałe muzyczne spotkanie z Panią Krystyną Giżowską. Było pięknie, lirycznie, chwilami wesoło i nostalgicznie. Dziękujemy, że tak licznie przybyliście na to niezwykłe wydarzenie i zachęcamy do śledzenia naszego fejsbukowego profilu, na którym znajdziecie informacje o wszystkich wydarzeniach organizowanych w Regionalnym Centrum Rozwoju Kultury i Turystyki.

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Kochani! Zapraszamy Was na kurs języka angielskiego! Mamy propozycję zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych uczestników. W każdy poniedziałek w godz. 16.00 – 18.00 zapraszamy chętnych chcących dopiero rozpocząć swoją przygodę z językiem angielskim, a od 18.00 do 20.00 odbywają się zajęcia dla grupy zaawansowanej. Informacje dotyczące kursu dostępne pod nr tel. 669 733 … Czytaj dalej KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Skip to content