III Powiatowy Piknik Rodzinny

Kochani! Sezon imprez plenerowych czas zacząć! Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić Was do przypałacowego parku na III Piknik Rodzinny! W programie mnóstwo darmowych atrakcji dla dzieci oraz… występ Magdy Maciołek, uczestniczki programu „The Voice Kids”! Chcemy również powtórzyć kiermasz potraw ukraińskich, żeby wspomóc naszych ukraińskich przyjaciół. Zapraszamy serdecznie!

Przetarg na wynajem powierzchni użytkowej.

Działoszyn, dnia 20.04.2022r.   Regionalne Centrum Rozwoju Kultury i Turystyki z/s w Działoszynie ul.Zamkowa 22; 98-355 Działoszyn   ogłasza przetarg   na wynajem powierzchni użytkowej z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gastronomicznej – restauracji.   Przedmiotem przetargu jest prawo najmu lokalu o łącznej powierzchni użytkowej 134,43m2 zlokalizowanego w piwnicach pałacu Męcińskich, ul. Zamkowa 22, 98-355 Działoszyn. … Czytaj dalej Przetarg na wynajem powierzchni użytkowej.

Życzenia Świąteczne

Kochani! Przyroda powoli budzi się do życia. Z radością wystawiamy twarz na ciepło pierwszych promieni słońca, z nadzieją czekamy na wiosnę i nadchodzące święta wielkanocne. Z tej okazji życzymy Wam pokoju w sercu i w życiu, miłości i wzajemnego zrozumienia, zostawienia za sobą tego, co złe i pogodnego spojrzenia w przyszłość  

Skip to content