19 stycznia 2014r. odbył się koncert w wykonaniu dzieci i młodzieży z Ogniska Muzycznego działającego przy Regionalnym Centrum Rozwoju Kultury i Turystyki z/s w Działoszynie. Dzieci zaprezentowały umiejętności muzyczne, jakie nabyły w klasie: fortepianu, skrzypiec, gitary, fletu poprzecznego i w klasie śpiewu solowego.
Zapraszamy na fotorelację z tej uroczystości
Użytkowników dzisiaj : 4
Użytkowników w tym miesiącu : 233
Użytkowników w tym roku : 2114