Posiedzenie komisji konkursowej VI Powiatowego Konkursu Fotograficznego pt. „Twarz Malowana Emocjami” odbyło się 23 grudnia 2014r. Konkurs adresowany był do mieszkańców powiatu pajęczańskiego. Konkurs zorganizowany został w 3 kategoriach: szkoły podstawowe klasy 4-6; gimnazja; szkoły ponadgimnazjalne i dorośli.
Poniżej przedstawiamy laureatów konkursu
KATEGORIA: SZKOŁY PODSTAWOWE KL. 4-6
Z uwagi na małą ilość zgłoszeń w tej kategorii komisja konkursowa nie przyznała żadnego miejsca.
Wyróżnienia:
Antonii Iwan ze Szkoły Podstawowej w Sulmierzycach za pracę pt. ” Szczęście”
Jakub Deryngier ze Szkoły Podstawowej w Sulmierzycach za pracę pt. „Tak mi źle…”
KATEGORIA: GIMNAZJA
I miejsce – Magdalena Głowacz z Gimnazjum w Rząśni
za pracę pt. „Emocje na twarzy”
II miejsce – Julia Jabłońska z Publicznego Gimnazjum w Nowej Brzeźnicy
za pracę pt. „Sielanka”
KATEGORIA: SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE I DOROŚLI
I miejsce – Patrycja Szymczak za pracę pt. „Znudzona”
II miejsce – Michał Grajoszek za pracę pt. „Smak zwycięstwa”
Komisja w składzie:
Magdalena Baranowicz – absolwentka filologii angielskiej oraz Studium Rzemiosł Artystycznych w Jeleniej Górze o specjalizacji fotograf. Pasjonatka fotografii czarnobiałej. Brała udział w licznych konkursach fotograficznych. Laureatka konkursu „Fotografii portretowej fryzur”.
Wojciech Beśka – absolwent filologii polskiej – specjalizacja dziennikarstwo. Absolwent katowickiej szkoły „Fotoedukacja”. Fotograf. Laureat ogólnopolskich konkursów fotograficznych „Twarze wykluczenia”, „Czytomaniacy”, „Wykluczeni”. Jego zdjęcia publikowano m.in. w Angorze, Gazecie Wyborczej, Dzienniku Łódzkim. Założyciel i szef Klubu Miłośników Fotografii „Fotoimpresja” w Pajęcznie.
Grzegorz Boroń – absolwent historii Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach. W trakcie studiów współpracował z lokalnym radiem i gazetą, współredagując stronę poświęconą życiu studenckiemu. Dziennikarz Dziennika Łódzkiego. Reportaże i zdjęcia drukowane w Dzienniku Łódzkim zostały wyróżnione nagrodą za najlepszą fotografię oraz reportaż przez Redakcję gazety. Od kilku lat zajmuje się fotografią sportową, astrofotografią a także mało znaną dziedziną fotografii zwaną RNAV spottingiem.
Organizator konkursu: Regionalne Centrum Rozwoju Kultury i Turystyki z/s w Działoszynie
Patronat honorowy: Starosta Pajęczański Jan Ryś
Patronat medialny: IPP Ilustrowany Przegląd Powiatu.
Kategoria: SZKOŁY PODSTAWOWE – KLASY 4-6
| Wyróżnienie – Antoni Iwan – SZCZĘŚCIE | |
| Natalia Michałek – SZCZĘŚCIE DZIECKA | |
| Patrycja Mikołajczyk – TO NIC INNEGO TYLKO SZCZĘŚCIE | |
| Sandra Leśniak – Uśmiech Dominika | |
| Wiktor Posmyk – MOJE PRAWDZIWE SZCZĘŚCIE | |
| Wiktoria Podolska – ZAKRĘCONY ŚWIAT | |
| Wyróżnienie – Jakub Deryngier – TAK MI ŻLE |
Kategoria: GMINAZJA
| I miejsce – Magdalena Głowacz – Emocje na twarzy | |
| II miejsce – Julia Jabłońska – SIELANKA | |
| Alicja Mielczarek – WSPOMNIENIE | |
| Andżelika Wawrzak – ŁZY JAK MALOWANE | |
| Anna Szwajkowska – OBOZOWA SYMPATIA | |
| Albert Skoczylas – EUFORIA | |
| Aleksandra Kowalska – KOKIETKA | |
| Iwona Walaszczyk – EMOCJE W TĘCZOWYM UŚMIECHU! | |
| Jakub Korus – ENDORFINA | |
| Karolina Kula – Lato odchodzi | |
| Katarzyna Mielczarek – Do szczęścia nie potrzeba wiele! | |
| KATARZYNA ZINÓWKO – STAROŻYTNY TANIEC EGIPSKI | |
| Kinga Włodarczyk – TRÓJKĄTNY CHARAKTER | |
| Klaudia Wiśniewska – KRZYK PRZEZ SERCE | |
| Krzysztof Klimczak – Zdziwko ogarnęło | |
| Magdalena Stolarczyk – brak tytułu | |
| Marta Brożyna – PUSTKA | |
| Patrycja Hutna – U… la… la… | |
| Paula Szymanowska – Dość tej kłótni | |
| Sandra Bojur – Niemy krzyk | |
| Sandra Nita– Życie w zachwycie! | |
| Sylwia Kluczna – Sama słodycz |
Kategoria: DOROŚLI
| I miejsce – Patrycja Szymczak – Znudzona | |
| II miejsce – Grajoszek Michał – SMAK ZWYCIĘSTWA | |
| Agata Mikołajczyk – Jestem zabójcza | |
| Gabriel Mikołajczyk – Jestem słodki | |
| Grajoszek Bogusław – MUZYCZNY GRYMAS | |
| Kamila Rzeszowska – JEDNA Z WIELU… | |
| Karolina Pietrzyk – ZABRALI MI CUKIERKA | |
| Katarzyna Zwierzak – MINKA | |
| Maria Grębska – ZASKOCZONY | |
| Monika Kukuczka – PILOT JEST MÓJ… | |
| Paulina Rodak – Kocham, kocham, kocham | |
| Roksana Weber – Śmiech to zdrowie | |
| Tomasz Malatyński – Z głową w chmurach |
Na podsumowanie Konkursu „Makatki Kuchenne” zapraszamy 27 stycznia (wtorek) 2015r. o godz. 11:00 w siedzibie RCRKiT w Działoszynie!
Użytkowników dzisiaj : 17
Użytkowników w tym miesiącu : 246
Użytkowników w tym roku : 2127