Za nami Przegląd Pieśni Patriotycznych pod patronatem Starosty Pajęczańskiego, Pana Zbigniewa Gajęckiego.Było pięknie, wymownie i poruszająco. Dziękujemy, że przyjęliście nasze zaproszenie i chcecie kultywować tradycję śpiewania pieśni patriotycznych.























Użytkowników dzisiaj : 1
Użytkowników w tym miesiącu : 230
Użytkowników w tym roku : 2111