Dziękujemy!
Za nami recital „Pół żartem, pół serio” 🎶
Wieczór autorskich kompozycji Jacka Wojtala w wykonaniu solistów i chóru.
Wystąpili: Joanna Bator, Nela Taranek, Dawid Smolarek, Hubert Rogalewicz oraz Chór Signum.
Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami.
Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach! 🎵









Użytkowników dzisiaj : 0
Użytkowników w tym miesiącu : 229
Użytkowników w tym roku : 2110