Spotkanie z dr. Arturem Czesakiem

Mnóstwo wiedzy przyswoiliśmy my, dorośli, na spotkaniu Pana Artura Czesaka z młodzieżą z LO im. Henryka Sienkiewicza w Pajęcznie! Szalenie interesujące spotkanie z ciekawym człowiekiem, który skłonił młodych ludzi do rozmowy, a Oni na końcu poprosili o „selfie z Czesakiem”. Spotkanie zorganizowane w ramach projektu „Gesty i słowa czyli sztuka mówienia” współfinansowanego przez Narodowe Centrum … Czytaj dalej Spotkanie z dr. Arturem Czesakiem

Plener malarsko-rzeźbiarski

Wiecie, ilu artystów jest pośród nas? My też nie wiedzieliśmy! A jest ich mnóstwo! Kilkunastu z nich zaprosiliśmy na plener malarsko-rzeźbiarski. Byli wśród nich zarówno zawodowi malarze z tytułami naukowymi jak i pasjonaci-amatorzy. Efekty ich pracy będziecie mogli obejrzeć już wkrótce na poplenerowej wystawie w pałacu Męcińskich. Zapraszamy!

Warsztaty muzyczne przy ognisku

Kochani! Jaki wspaniały wieczór spędziliśmy przy ognisku! O przyśpiewkach ludowych, biesiadnych i muzyce ludowej podczas warsztatów muzycznych opowiadali nam Państwo Anna i Jacek Wojtalowie. Razem z Kiełczygłowianami grali i śpiewali, a publiczność ochoczo dała się porwać do tańca! Nie zabrakło pieczonych na ognisku kiełbasek i świetnej zabawy!

Skip to content