Wiecie, ilu artystów jest pośród nas? My też nie wiedzieliśmy! A jest ich mnóstwo! Kilkunastu z nich zaprosiliśmy na plener malarsko-rzeźbiarski. Byli wśród nich zarówno zawodowi malarze z tytułami naukowymi jak i pasjonaci-amatorzy. Efekty ich pracy będziecie mogli obejrzeć już wkrótce na poplenerowej wystawie w pałacu Męcińskich.
Zapraszamy!
















Użytkowników dzisiaj : 7
Użytkowników w tym miesiącu : 236
Użytkowników w tym roku : 2117