Kochani! Jaki wspaniały wieczór spędziliśmy przy ognisku! O przyśpiewkach ludowych, biesiadnych i muzyce ludowej podczas warsztatów muzycznych opowiadali nam Państwo Anna i Jacek Wojtalowie. Razem z Kiełczygłowianami grali i śpiewali, a publiczność ochoczo dała się porwać do tańca! Nie zabrakło pieczonych na ognisku kiełbasek i świetnej zabawy!







Użytkowników dzisiaj : 8
Użytkowników w tym miesiącu : 237
Użytkowników w tym roku : 2118