Kochani!
Zapraszamy Was na podsumowanie projektu realizowanego z OSP Szczyty „W plenerze z kulturą”. W programie poplenerowy wernisaż prac malarzy i rzeźbiarzy z powiatu pajęczańskiego, wystawa prac dziecięcych warsztatów malarsko-rysunkowych, występy uczniów szkoły muzycznej „Talent”, zespołu ludowego „Kiełczygłowianie”, państwa Wojtali i wiele innych ciekawych wydarzeń!
Użytkowników dzisiaj : 1
Użytkowników w tym miesiącu : 230
Użytkowników w tym roku : 2111