Kochani!
To były ostatnie warsztaty w ramach projektu „W plenerze z kulturą”. Wspólnie z paniami z Ligi Kobiet Kreatywnych lepiliśmy pierogi. Co to były za smaki! I poznaliśmy bezcenny przepis na słynne szczyckie pierogi! Dziękujemy, że z nami byliście!





Użytkowników dzisiaj : 1
Użytkowników w tym miesiącu : 230
Użytkowników w tym roku : 2111